MOJE PSY

Aurora Australis Hadron urodziła się 24.04.2007r. w Lubinie w hodowli Hadron ma dwie siostry i czterech braci.
Parę słów o Asti; uwielbia zabawę, agility i kotkę Dyzię. Jest idealnym psem rodzinnym ma mnóstwo energii i bardzo przyjazne podejście do świata. Asti bardzo szybko się uczy więc ćwiczymy w kierunku Obedience i PT. Jej nowa pasją okazał się coursing :) To bardzo przyjemne uczucie gdy pies podejmuje różne wyzwania z wielkim entuzjazmem , a taka właśnie jest Asti.


CEA –CARRIER, Cl- DNA NORMAL, HD- A, TNS DNA - NORMAL, PRA - NORMAL,
KAT - NORMAL

Anuket Black&White Story urodziła się 14.10.2009r. w mojej hodowli obecnie nazywamy ją Iman.
Iman jest wesoła, bardzo posłuszna ,wykazuje podobne cechy charakteru co jej mama choć jest zdecydowanie bardziej spokojna. Ćwiczymy z nią także Obedience i PT. Zaczynamy sprawdzać jej instynkt pasterski a czas pokaże jak ona sprawdzi się w pasieniu i na ile będziemy mieli możliwości aby jej to zapewnić. Iman jest bardzo zwinna i szybka więc doskonale radzi sobie w coursingu któremu oddaje się z wielkim zaangażowaniem.

CEA - DNA NORMAL, CL - NORMAL , TNS - NORMAL, HD-A


Izzy Ferencik FCI i ISDS/SK/334707 urodziła się w Słowacji 30 sierpnia 2014 r.,w hodowli Ferencik . Rodzicami Izzy są Mist (Blackseep )ISDS 00/297530 i Bill (for Ranch) ISDS 00/304868. Pochodzi od rodziców pracujących jej matka Mist pasie na farmie owce, krowy, świnie , ojciec Bill startuje w zawodach pasterskich i ma świetne osiągnięcia .
CEA - NORMAL TNS - NORMAL HD-A SN- NORMAL IGS- NORMAL
 • Asti
  Asti
 • Iman
  Iman
 • Izzy
  Izzy
 • Izzy
  Izzy